ירדנה

Yardena
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ירדנה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ירדנה.
פירוש השם ירדנה

שם בעברית:

ירדנה

שם באנגלית:

Yardena

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

269

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

ישראלי, מפורסמים

מפורסמים עם השם ירדנה:

ירדנה ארזי

פירוש השם ירדנה:

הטייה בנקבה לשם ירדן. מקור השם ירדנה הוא מהתנ”ך כאשר המילה ירדנה מופיעה בספר מלכים ומתייחסת לנהר הירדן. לפי הקבלה פירוש השם ירדנה – השם מבטא חיבור לטבע ולארץ ישראל ומסמל זרימה, התפתחות ופוריות.

ניתוח נומרולוגי לשם ירדנה:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיִּגְּשׁוּ בְנֵי-הַנְּבִיאִים אֲשֶׁר-בִּירִיחוֹ, אֶל-אֱלִישָׁע, וַיֹּאמְרוּ אֵלָיו, הֲיָדַעְתָּ כִּי הַיּוֹם יְהוָה לֹקֵחַ אֶת-אֲדֹנֶיךָ מֵעַל רֹאשֶׁךָ; וַיֹּאמֶר גַּם-אֲנִי יָדַעְתִּי, הֶחֱשׁוּ. וַיֹּאמֶר לוֹ אֵלִיָּהוּ שֵׁב-נָא פֹה, כִּי יְהוָה שְׁלָחַנִי הַיַּרְדֵּנָה, וַיֹּאמֶר, חַי-יְהוָה וְחֵי-נַפְשְׁךָ אִם-אֶעֶזְבֶךָּ; וַיֵּלְכוּ, שְׁנֵיהֶם (מלכים ב’, ב’, ה’-ו’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

הניה

אדלינה

אלקיים

אריאלה

דיקלה

תניה

שרון

קארין

אדוה

נתן

אסתאר

תום

מארי

אדיר

קיילי