ישעיהו

Yeshayahu
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ישעיהו, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ישעיהו.
פירוש השם ישעיהו

שם בעברית:

ישעיהו

שם באנגלית:

Yeshayahu

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

401

ערך נומורולוגי:

5

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם ישעיהו:

ישעיהו ליבוביץ’, ישעיהו ברלין

פירוש השם ישעיהו:

צירוף המילים “ישע” ו”יהו”, הנביא ישעיהו. לפי הקבלה פירוש השם ישעיהו – השם מרמז על חיבור למקורות ואמונה באלוהים ובגאולה שתגיע. השם מסמל כושר מנהיגות, חוכמה ויכולת לראות את העתיד.

ניתוח נומרולוגי לשם ישעיהו:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
 “חֲזוֹן, יְשַׁעְיָהוּ בֶן-אָמוֹץ, אֲשֶׁר חָזָה, עַל-יְהוּדָה וִירוּשָׁלִָם–בִּימֵי עֻזִּיָּהוּ יוֹתָם אָחָז יְחִזְקִיָּהוּ, מַלְכֵי יְהוּדָה. שִׁמְעוּ שָׁמַיִם וְהַאֲזִינִי אֶרֶץ, כִּי יְהוָה דִּבֵּר: בָּנִים גִּדַּלְתִּי וְרוֹמַמְתִּי, וְהֵם פָּשְׁעוּ בִי” (ישעיהו א’, א’-ב’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אביב

ענר

בניה

מקס

צפנת

תומר

מתת

אייל

קרני

ניסן

יואב

מנוחה

יותם

נוה

אזב