לבונה

Levona
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם לבונה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם לבונה.
פירוש השם לבונה

שם בעברית:

לבונה

שם באנגלית:

Levona

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

93

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

מיוחדים, צומח

פירוש השם לבונה:

צמח ממשפחת הבשמיים המפיץ ריח טוב. פירוש השם לבונה הוא צמח שרף ריחני ממשפחת הבשמיים וגם שמו של השרף שלו שהשימוש בו הוא להפצת ריחות המופק מעצים מסוג לבונה השייכים למשפחת הבשמיים. לפי הקבלה פירוש השם לבונה – השם מייצג צמיחה, לבלוב ומסמל קדושה וטוהר.

ניתוח נומרולוגי לשם לבונה:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“מִי זֹאת, עֹלָה מִן-הַמִּדְבָּר, כְּתִימְרוֹת, עָשָׁן: מְקֻטֶּרֶת מֹר וּלְבוֹנָה, מִכֹּל אַבְקַת רוֹכֵל” (שיר השירים ג’, ו’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

יעלון

יבגניה

בן-אל

זוהרית

ניקה

סנדרה

אמלי

גור

עיליי

טירן

בת עמי

ניב

שפרה

מלאכי

גלעד