להב

Lahav
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם להב, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם להב.
פירוש השם להב

שם בעברית:

להב

שם באנגלית:

Lahav

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

37

ערך נומורולוגי:

1

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם להב:

להב שני

פירוש השם להב:

להבה, אש וגם החלק החד של סכין או חרב. מקור השם להב הוא מהתנ”ך, המילה להב היא כינוי לחרב, סכין ושלהבת. לפי הקבלה פירוש השם להב – השם מרמז על עוצמה, כוח, אנרגיות, להט, יכולות נשגבות וחוש צדק מפותח.

ניתוח נומרולוגי לשם להב:

מספר 1 מייצג אנשים עצמאיים, בעלי כושר מנהיגות, בעלי נחישות ומוטיבציה. יצירתיים וטובים בפיתוח של רעיונות חדשים ובמציאת פתרונות לבעיות. אנשים ששמים לב לפרטים, בעלי יכולת ניהול וארגון שיודעים ומצליחים להסתדר בכוחות עצמם.
ציטוט מהתנ"ך:
“כְּקוֹל מַרְכָּבוֹת, עַל-רָאשֵׁי הֶהָרִים יְרַקֵּדוּן–כְּקוֹל לַהַב אֵשׁ, אֹכְלָה קָשׁ; כְּעַם עָצוּם, עֱרוּךְ מִלְחָמָה” (יואל ב’, ה’). “יִשְׂחַק לְפַחַד, וְלֹא יֵחָת; וְלֹא-יָשׁוּב, מִפְּנֵי-חָרֶב. עָלָיו, תִּרְנֶה אַשְׁפָּה; לַהַב חֲנִית וְכִידוֹן” (איוב ל”ט, כ”ב-כ”ג).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אביאור

תכלת

בוב

נדב

נוה

גד

גוני

מדבר

ראם

סייפן

קמה

תומאס

טירן

דיקלה

קסם