ליאור

Lior
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ליאור, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ליאור.
פירוש השם ליאור

שם בעברית:

לִיאוֹר

שם באנגלית:

Lior

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

247

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם ליאור:

ליאור נרקיס, ליאור כלפון, ליאור דיין, ליאור כהן, ליאור שליין, ליאור אשכנזי

פירוש השם ליאור:

צירוף של המילים “לי” ו-“אור”, כלומר- האור שלי. השם ליאור מורכב מצירוף המילים ‘לי’ ו-‘אור’, המילה ‘לי’ מבטאת שייכות והמילה ‘אור’ משמעותה – זיו, זוהר. לפי הקבלה פירוש השם ליאור – המילה אור מייצגת אנרגיה אלוהית חזקה. החיבור של המילה אור עם המילה לי, משלב בין האינטימי לרוחני.

ניתוח נומרולוגי לשם ליאור:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אתרוג

אורפז

אילון

נדיב

אורלי

זוהר

ראם

תמר

לבונה

עזריאל

מישר

יהלי

איילת

מרים

נגה