מור

Mor
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם מור, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם מור.
פירוש השם מור

שם בעברית:

מוֹר

שם באנגלית:

Mor

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

246

ערך נומורולוגי:

3

מפורסמים עם השם מור:

מור ממן, מור סילבר

פירוש השם מור:

כינוי לבושם המופק משרף עץ הקרוי באותו שם. מקור השם מור הוא מהתנ”ך, המילה מור מתארת בושם המופק משרף עץ המור, שמקורו באתיופיה ותימן. לפי הקבלה פירוש השם מור – השם מסמל חיבור לטבע ולמקורות ומרמז על יוקרה, טעם טוב, אצילות וקדושה.

ניתוח נומרולוגי לשם מור:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“עַד שֶׁיָּפוּחַ הַיּוֹם, וְנָסוּ הַצְּלָלִים–אֵלֶךְ לִי אֶל-הַר הַמּוֹר, וְאֶל-גִּבְעַת הַלְּבוֹנָה. כֻּלָּךְ יָפָה רַעְיָתִי, וּמוּם אֵין בָּךְ” (שיר השירים ד’, ו’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

הללי

איגי

עיינה

אהרון

ענבר

טלי

דבורה

ראשית

צדוק

אשד

אלמוג

מאירה

לאה

ג’רי

פזית