מילכה

Milka
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם מילכה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם מילכה.
פירוש השם מילכה

שם בעברית:

מילכה

שם באנגלית:

Milka

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

105

ערך נומורולוגי:

6

מקור השם:

התנ''ך

קטגוריות:

וינטג', תנ"כיים

פירוש השם מילכה:

דמות מקראית. מקור השם מילכה הוא מהתנ”ך כשהיא הייתה בתו של הרן, אחי אברהם, ואשת נחור אחי אברהם. לפי הקבלה פירוש השם מילכה – השם מבטא חיבור למקורות ומסמל עוצמה, חוכמה, נשיות וכושר הנהגה.

ניתוח נומרולוגי לשם מילכה:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיִּקַּח אַבְרָם וְנָחוֹר לָהֶם, נָשִׁים: שֵׁם אֵשֶׁת-אַבְרָם, שָׂרָי, וְשֵׁם אֵשֶׁת-נָחוֹר מִלְכָּה, בַּת-הָרָן אֲבִי-מִלְכָּה וַאֲבִי יִסְכָּה” (בראשית י”א, כ”ט). “וּצְלָפְחָד בֶּן-חֵפֶר, לֹא-הָיוּ לוֹ בָּנִים–כִּי אִם-בָּנוֹת: וְשֵׁם, בְּנוֹת צְלָפְחָד–מַחְלָה וְנֹעָה, חָגְלָה מִלְכָּה וְתִרְצָה” (במדבר כ”ו, ל”ג).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

גולדה

כרכום

אהרון

אוריאל

אליאנה

מירב

רינה

יואל

עמירה

ארייה

דורה

חנוך

סנדרה

דודו

נעומי