מרים

Miryam
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם מרים, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם מרים.
פירוש השם מרים

שם בעברית:

מִרְיָם

שם באנגלית:

Miryam

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

290

ערך נומורולוגי:

2

מפורסמים עם השם מרים:

מרים בן-פורת, מרים ילן שטקליס,

פירוש השם מרים:

אחותם של משה רבינו ואהרון הכהן הגדול. מקור השם מרים הוא מהתנ”ך, מרים הייתה נביאה משמעותית, בתם של עמרם ויוכבד ואחות משה ואהרון. לפי הקבלה פירוש השם מרים – השם מרים מסמל מנהיגות, עוצמה, כוח ומשפחתיות.

ניתוח נומרולוגי לשם מרים:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַתִּקַּח מִרְיָם הַנְּבִיאָה אֲחוֹת אַהֲרֹן, אֶת-הַתֹּף בְּיָדָהּ; וַתֵּצֶאןָ כָל-הַנָּשִׁים אַחֲרֶיהָ, בְּתֻפִּים וּבִמְחֹלֹת” (שמות ט”ו, כ’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אלנתן

אורנה

כיסף

צרויה

פאני

בת

זואי

עלית

אהרון

ישכר

ריבקה

שבתי

אסיה

שונית

רני