משולם

Meshulam
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם משולם, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם משולם.
פירוש השם משולם

שם בעברית:

משולם

שם באנגלית:

Meshulam

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

416

ערך נומורולוגי:

2

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם משולם:

משולם ריקליס, משולם גרינברגר

פירוש השם משולם:

אינו בעל חוב, קיבל את מלוא שכרו. לפי הקבלה פירוש השם משולם – השם מרמז על חיבור למקורות, על זיקה לעיר ירושלים ולשיבת ציון, ומסמל שלמות, פרנסה והצלחה.

ניתוח נומרולוגי לשם משולם:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיְהִי, בִּשְׁמֹנֶה עֶשְׂרֵה שָׁנָה, לַמֶּלֶךְ, יֹאשִׁיָּהוּ; שָׁלַח הַמֶּלֶךְ אֶת-שָׁפָן בֶּן-אֲצַלְיָהוּ בֶן-מְשֻׁלָּם, הַסֹּפֵר, בֵּית יְהוָה, לֵאמֹר” (מלכים ב’ כ”ב, ג’).”וְאֵת שַׁעַר הַדָּגִים, בָּנוּ בְּנֵי הַסְּנָאָה; הֵמָּה קֵרוּהוּ–וַיַּעֲמִידוּ דַּלְתֹתָיו, מַנְעוּלָיו וּבְרִיחָיו. וְעַל-יָדָם הֶחֱזִיק, מְרֵמוֹת בֶּן-אוּרִיָּה בֶּן-הַקּוֹץ, וְעַל-יָדָם הֶחֱזִיק, מְשֻׁלָּם בֶּן-בֶּרֶכְיָה בֶּן-מְשֵׁיזַבְאֵל; וְעַל-יָדָם הֶחֱזִיק, צָדוֹק בֶּן-בַּעֲנָא” (נחמיה ג’, ג’-ד’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צביאל

בת עמי

חיה

מרין

פרנסיס

צורי

אסיף

אביבית

גברי

עילי

מורי

אוריאל

דותן

משואה

מרווה