מתתיהו

Matityahu
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם מתתיהו, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם מתתיהו.
פירוש השם מתתיהו

שם בעברית:

מתתיהו

שם באנגלית:

Matityahu

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

861

ערך נומורולוגי:

6

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם מתתיהו:

מתי (מתתיהו) כספי, מתתיהו שלם

פירוש השם מתתיהו:

צירוף המילים “מתת” ו”יהו”, מתיתיהו החשמונאי. לפי הקבלה פירוש השם מתתיהו – השם מסמל חוכמה, כריזמה, מנהיגות אומץ וחיבור עמוק למקורות.

ניתוח נומרולוגי לשם מתתיהו:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“לִידוּתוּן–בְּנֵי יְדוּתוּן גְּדַלְיָהוּ וּצְרִי וִישַׁעְיָהוּ חֲשַׁבְיָהוּ וּמַתִּתְיָהוּ שִׁשָּׁה, עַל יְדֵי אֲבִיהֶם יְדוּתוּן בַּכִּנּוֹר, הַנִּבָּא, עַל-הֹדוֹת וְהַלֵּל לַיהוָה” (דברי הימים א’, כ”ה, ג’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

מכבית

בשמת

ג’ונתן

מושית

בלהה

דורון

נוילי

בת-אל

רינת

קובי

דורית

משה

משי

שלף

רביב