נוגה

Noga
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם נוגה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם נוגה.
פירוש השם נוגה

שם בעברית:

נוגה

שם באנגלית:

Noga

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

64

ערך נומורולוגי:

1

מקור השם:

השפה העברית

פירוש השם נוגה:

כוכב לכת, אור זוהר וחזק. מקור השם נוגה הוא מהתנ”ך, נוגה היה אחד מילדיו של דוד המלך. לפי הקבלה פירוש השם נוגה – השם נוגה מבטא ערכים של עוצמה, אנרגטיות, מנהיגות והשקפת עולם חיובית.

ניתוח נומרולוגי לשם נוגה:

מספר 1 מייצג אנשים עצמאיים, בעלי כושר מנהיגות, בעלי נחישות ומוטיבציה. יצירתיים וטובים בפיתוח של רעיונות חדשים ובמציאת פתרונות לבעיות. אנשים ששמים לב לפרטים, בעלי יכולת ניהול וארגון שיודעים ומצליחים להסתדר בכוחות עצמם.
ציטוט מהתנ"ך:
“הֲלֹא-חֹשֶׁךְ יוֹם יְהוָה, וְלֹא-אוֹר; וְאָפֵל, וְלֹא-נֹגַהּ לוֹ” (עמוס ה’, כ’). “וְאֵלֶּה נוּלְּדוּ-לוֹ, בִּירוּשָׁלָיִם: שִׁמְעָא וְשׁוֹבָב וְנָתָן וּשְׁלֹמֹה, אַרְבָּעָה, לְבַת-שׁוּעַ, בַּת-עַמִּיאֵל. וְיִבְחָר וֶאֱלִישָׁמָע, וֶאֱלִיפָלֶט. וְנֹגַהּ וְנֶפֶג, וְיָפִיעַ” (דברי הימים א’, ג’, ה’-ז’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

יונה

דניאלה

חופית

עוזי

דורה

מירית

אדלי

עמירם

דני

רפאל

נירית

פראדל

ירדנה

ארד

אדל