נוה

Nave
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם נוה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם נוה.
פירוש השם נוה

שם בעברית:

נוה

שם באנגלית:

Nave

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

61

ערך נומורולוגי:

7

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

טבע, יופי, מיוחדים

מפורסמים עם השם נוה:

נווה צור

פירוש השם נוה:

יפה, נאה. מקור המילה נוה הוא מהתנ”ך, המילה נוה מתפרשת כמקום מרעה בתוך המדבר. לפי הקבלה פירוש השם נוה – השם נוה מסמל יופי, פריחה, אי של בטחון.

ניתוח נומרולוגי לשם נוה:

שמות עם ערך נומורולוגי 7 מייצג אנשים מופנמים, אוהבים להיות לבד, רוחניים וקנאים לפרטיות שלהם. הם נוטים להיות ביישנים אם כי לא תמיד מקרינים זאת לבחוץ ולוקח להם זמן להתחברים לאחרים. מספרי 7 הם גם אוהבי מוזיקה ואומנות, בעלי דמיון פרוע ולעיתים נסחפים לעולם של פנטזיות ורעיונות. הם פחות מתחברים לעולם הגשמי שיש בו חוקים ברורים.
ציטוט מהתנ"ך:
“כֹּה-אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת, אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, עוֹד יֹאמְרוּ אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה בְּאֶרֶץ יְהוּדָה וּבְעָרָיו, בְּשׁוּבִי אֶת-שְׁבוּתָם: יְבָרֶכְךָ יְהוָה נְוֵה-צֶדֶק, הַר הַקֹּדֶשׁ” (ירמיהו, ל”א, כ”ב).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אהובה

אבשלום

ענבר

ג’ונתן

אושיק

ריקי

אחיעד

אורטל

רואית

אריאלה

ערד

יקירה

אושר

שיבולת

יאן