נחל

Nachal
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם נחל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם נחל.
פירוש השם נחל

שם בעברית:

נחל

שם באנגלית:

Nachal

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

88

ערך נומורולוגי:

7

מקור השם:

השפה העברית

פירוש השם נחל:

ערוץ מים או גיא המושכים מים. לפי הקבלה פירוש השם נחל – השם מבטא אהבה לטבע. מים הם מקור החיים ולכן השם מסמל חיות, זרימה, פוריות ושגשוג.

ניתוח נומרולוגי לשם נחל:

שמות עם ערך נומורולוגי 7 מייצג אנשים מופנמים, אוהבים להיות לבד, רוחניים וקנאים לפרטיות שלהם. הם נוטים להיות ביישנים אם כי לא תמיד מקרינים זאת לבחוץ ולוקח להם זמן להתחברים לאחרים. מספרי 7 הם גם אוהבי מוזיקה ואומנות, בעלי דמיון פרוע ולעיתים נסחפים לעולם של פנטזיות ורעיונות. הם פחות מתחברים לעולם הגשמי שיש בו חוקים ברורים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וּלְקַחְתֶּם לָכֶם בַּיּוֹם הָרִאשׁוֹן, פְּרִי עֵץ הָדָר כַּפֹּת תְּמָרִים, וַעֲנַף עֵץ-עָבֹת, וְעַרְבֵי-נָחַל; וּשְׂמַחְתֶּם, לִפְנֵי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם–שִׁבְעַת יָמִים” (ויקרא כ”ג, מ’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שגית

אוסי

יהלום

מורין

שלהבת

שירה

יעלי

ברקת

תבור

לני

דותן

אביתר

יניר

פז

מלאכי