נטף

Nataf
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם נטף, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם נטף.
פירוש השם נטף

שם בעברית:

נטף

שם באנגלית:

Nataf

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

139

ערך נומורולוגי:

4

פירוש השם נטף:

זלג, טפטף. במקורות נטף נמנה עם בשמי הקטורת. לפי הקבלה פירוש השם נטף – השם מעיד על חיבור לטבע ומסמל זרימה. העובדה כי הנטף הוזכר כחלק מן הקטורת שהוצבה בבית המקדש, מוסיפה לשם הילה של קדושה, אנרגיות חיוביות וטוהר לב.

ניתוח נומרולוגי לשם נטף:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-מֹשֶׁה קַח-לְךָ סַמִּים, נָטָף וּשְׁחֵלֶת וְחֶלְבְּנָה, סַמִּים, וּלְבֹנָה זַכָּה: בַּד בְּבַד, יִהְיֶה” (שמות, ל’, ל”ד).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

גילה

פינחס

קובי

רזיאל

מישה

ליאון

מארי

ליהיא

מלכיאל

נווה

חנניה

אלון

שמעון

ארגמן

שילי