ניב

Niv
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ניב, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ניב.
פירוש השם ניב

שם בעברית:

נִיב

שם באנגלית:

Niv

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

62

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם ניב:

ניב גלבוע

פירוש השם ניב:

סגנון שפה מקומי, ביטוי, דרך דיבור. מקור השם ניב הוא מהתנ”ך, ניב הוא צורת דיבור, שפה או דיאלקט ומוזכר בספר ישעיהו. לפי הקבלה פירוש השם ניב – השם מבטא אהבה לשפה העברית, כישורי תקשורת טובים וכן חדות מחשבה.

ניתוח נומרולוגי לשם ניב:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“דרכיו ראיתי, וארפאהו; ואנחהו, ואשלם ניחומים לו ולאביליו. בורא, ניב שפתיים; שלום שלום לרחוק ולקרוב, אמר יהוה–ורפאתיו” (ישעיהו נ”ז, י”ח-י”ט).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

גון

זהר

ישעיהו

גדיאל

שלף

דניאלה

בן

מיקה

אלונה

שיראל

ים

סיאל

נריה

אחווה

עדיאל