ניסן

Nisan, Nissan
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ניסן, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ניסן.
פירוש השם ניסן

שם בעברית:

ניסן

שם באנגלית:

Nisan, Nissan

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

170

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם ניסן:

ניסן סלומינסקי, ניסן נתיב

פירוש השם ניסן:

חודש עברי. ניסן הוא החודש השביעי בלוח השנה העברי. לפי הקבלה פירוש השם ניסן – השם מסמל חיבור למקורות ומבטא אביב, לבלוב, פריחה וגם חירות ושחרור.

ניתוח נומרולוגי לשם ניסן:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“בַּחֹדֶשׁ הָרִאשׁוֹן, הוּא-חֹדֶשׁ נִיסָן, בִּשְׁנַת שְׁתֵּים עֶשְׂרֵה, לַמֶּלֶךְ אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ: הִפִּיל פּוּר הוּא הַגּוֹרָל לִפְנֵי הָמָן, מִיּוֹם לְיוֹם וּמֵחֹדֶשׁ לְחֹדֶשׁ שְׁנֵים-עָשָׂר–הוּא-חֹדֶשׁ אֲדָר” (אסתר ג’, ז’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

פיטר

עמנואל

אליהו

קובי

רחלי

דני

יונדב

אסף

גברי

ידידיה

לי-שי

עזר

אחיאב

ינעם

אמרי