ניר

Nir
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ניר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ניר.
פירוש השם ניר

שם בעברית:

נִיר

שם באנגלית:

Nir

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

260

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם ניר:

ניר לוי, ניר ברקת, ניר בן ארצי

פירוש השם ניר:

שדה לאחר חריש או שטח פתוח באזור לא עירוני. מקור השם ניר הוא מהתנ”ך, המילה ניר מתאר שדה חרוש, שטח פתוח מחוץ לעיר כסמל להתחלה של צמיחה ושל שורשיות, וכן כסמל להמשכיות. לפי הקבלה פירוש השם ניר – השם ניר לקוח מעולם החקלאות ומסמל חיבור לטבע ובסיס לפריחה וצמיחה.

ניתוח נומרולוגי לשם ניר:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“כִּי-כֹה אָמַר יְהוָה, לְאִישׁ יְהוּדָה וְלִירוּשָׁלִַם, נִירוּ לָכֶם, נִיר; וְאַל-תִּזְרְעוּ, אֶל-קֹצִים” (ירמיהו ד’, ג’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

מואב

שוהם

תמרה

אליאב

ליאת

חן

מייק

יועד

מרדכי

טליה

אחיעם

יפתח

סמי

יוחאי

אביר