סתיו

Stav
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם סתיו, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם סתיו.
פירוש השם סתיו

שם בעברית:

סְתָיו

שם באנגלית:

Stav

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

476

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם סתיו:

סתיו שפיר

פירוש השם סתיו:

אחת מארבע עונות השנה, המעבר בין הקיץ לחורף. הסתיו הוא אחת מארבע עונות השנה המציינת את המעבר בין הקיץ לחורף לכן מכונה ‘עונת מעבר’. לפי הקבלה פירוש השם סתיו – השם מבטא אהבה לטבע, את החיבור לגלגל השנה, ומעגליות כל חי. הסתיו מתאפיין בהכנת הטבע לצמיחה מחדש, בגשמי ברכה וביופייה של השלכת.

ניתוח נומרולוגי לשם סתיו:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“כִּי-הִנֵּה הַסְּתָו, עָבָר; הַגֶּשֶׁם, חָלַף הָלַךְ לוֹ. הַנִּצָּנִים נִרְאוּ בָאָרֶץ, עֵת הַזָּמִיר הִגִּיעַ; וְקוֹל הַתּוֹר, נִשְׁמַע בְּאַרְצֵנוּ. הַתְּאֵנָה חָנְטָה פַגֶּיהָ, וְהַגְּפָנִים סְמָדַר נָתְנוּ רֵיחַ; קוּמִי לכי (לָךְ) רַעְיָתִי יָפָתִי, וּלְכִי-לָךְ” (שיר השירים ב’, י”א-י”ג).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שר-אל

עמיעד

אבנר

טירן

גת

ליבת

שוהם

דילן

נירית

גפנית

נופית

אריאל

שרון

רוני

אילון