עודד

Oded
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם עודד, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם עודד.
פירוש השם עודד

שם בעברית:

עוֹדֵד

שם באנגלית:

Oded

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

84

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם עודד:

עודד פז, עודד מנשה, עודד בן עמי, עודד שחר, עודד קטש

פירוש השם עודד:

נגזרת של המילה עידוד, שמשמעותה תמיכה ודרבון. מקור השם עודד הוא מהתנ”ך, עודד, דמות מקראית, היה נביא בימי אחז. לפי הקבלה פירוש השם עודד – השם מסמל אדם בעל מדעות חברתית עמוקה, אכפתיות, רגישות ותבונה.

ניתוח נומרולוגי לשם עודד:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְשָׁם הָיָה נָבִיא לַיהוָה, עֹדֵד שְׁמוֹ, וַיֵּצֵא לִפְנֵי הַצָּבָא הַבָּא לְשֹׁמְרוֹן, וַיֹּאמֶר לָהֶם הִנֵּה בַּחֲמַת יְהוָה אֱלֹהֵי-אֲבוֹתֵיכֶם עַל-יְהוּדָה נְתָנָם בְּיֶדְכֶם; וַתַּהַרְגוּ-בָם בְּזַעַף, עַד לַשָּׁמַיִם הִגִּיעַ” (דברי הימים ב’, כ”ח, ט’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

ברקת

סמי

מישאל

רני

עמירה

אירית

דר

דביר

סטיבן

ניב

אושרי

ליאור

אחיעד

נחמן

עזר