עומר

Omer
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם עומר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם עומר.
פירוש השם עומר

שם בעברית:

עוֹמֶר

שם באנגלית:

Omer

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

316

ערך נומורולוגי:

1

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם עומר:

עומר אדם, עומר דרור, עומר מילר, עומר דמארי

פירוש השם עומר:

כינוי לקבוצת שיבולים שנקצרה ונכרכה יחדיו. מקור השם עומר הוא מהתנ”ך, המילה מתארת אלומה של שיבולים שנקצרה בשדה. לפי הקבלה פירוש השם עומר – העומר מוזכר בתנ”ך בהקשר של חסד – השארת אלומות שיבולים לנזקקים: “כִּי תִקְצֹר קְצִירְךָ בְשָׂדֶךָ וְשָׁכַחְתָּ עֹמֶר בַּשָּׂדֶה, לֹא תָשׁוּב לְקַחְתּוֹ לַגֵּר לַיָּתוֹם וְלָאַלְמָנָה, יִהְיֶה” (דברים כ”ד, י”ט). בנוסף, ספירת העומר המתרחשת בימים שבין פסח לשבועות, מתאפיינת במנהגים ובמצוות מיוחדים. השם עומר מתחבר למסורת, לטבע ולרוח לב.

ניתוח נומרולוגי לשם עומר:

מספר 1 מייצג אנשים עצמאיים, בעלי כושר מנהיגות, בעלי נחישות ומוטיבציה. יצירתיים וטובים בפיתוח של רעיונות חדשים ובמציאת פתרונות לבעיות. אנשים ששמים לב לפרטים, בעלי יכולת ניהול וארגון שיודעים ומצליחים להסתדר בכוחות עצמם.
ציטוט מהתנ"ך:
“כִּי תִקְצֹר קְצִירְךָ בְשָׂדֶךָ וְשָׁכַחְתָּ עֹמֶר בַּשָּׂדֶה, לֹא תָשׁוּב לְקַחְתּוֹ לַגֵּר לַיָּתוֹם וְלָאַלְמָנָה, יִהְיֶה” (דברים כ”ד, י”ט).”וּסְפַרְתֶּם לָכֶם, מִמָּחֳרַת הַשַּׁבָּת, מִיּוֹם הֲבִיאֲכֶם, אֶת-עֹמֶר הַתְּנוּפָה: שֶׁבַע שַׁבָּתוֹת” (ויקרא כ”ג, ט”ו).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שליו

לידור

כחל

גאלה

אלה

לבונה

לירון

חיה

נגה

אלקנה

יערית

אושר

עמינדב

אליעוז

רוני