עילאי

Ilay
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם עילאי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם עילאי.
פירוש השם עילאי

שם בעברית:

עִלָּאִי

שם באנגלית:

Ilay

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

121

ערך נומורולוגי:

4

מפורסמים עם השם עילאי:

עילאי בוטנר

פירוש השם עילאי:

בשפה הארמית – משובח, נעלה, נשגב, נישא. מקור השם עילאי הוא מהתלמוד, רבי עילאי הוא אביו של רבי יהודה בר עילאי, מגדולי התנאים בדור הרביעי של התנאים והבולט שבתנאי המשנה. לפי הקבלה פירוש השם עילאי – השם מרמז על חיבור למקורות ומסמל כשרונות נעלים, שאפתנות ואצילות לב.

ניתוח נומרולוגי לשם עילאי:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“מפני שר’ יהודה בנו של ר’ אלעאי ורבי אלעאי תלמידו של ר’ אליעזר לפיכך שנה לך משנת רבי אליעזר” (תלמוד בבלי, מסכת מנחות, דף יח/א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

ניצה

בצלאל

רוי

אסתי

נעמה

מתת

שריי

דדי

ינעם

יעלה

ראול

בן

נץ

עמירם

אודי