עמר

Omer
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם עמר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם עמר.
פירוש השם עמר

שם בעברית:

עמר

שם באנגלית:

Omer

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

310

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

טבע, ישראלי

מפורסמים עם השם עמר:

עומר אדם, עומר דרור, עומר מילר, עומר בר לב

פירוש השם עמר:

אלומה של שיבולים. לפי הקבלה פירוש השם עמר – העומר מוזכר בתנ”ך בהקשר של חסד – השארת אלומות שיבולים לנזקקים. בנוסף, ספירת העומר המתרחשת בימים שבין פסח לשבועות, מתאפיינת במנהגים ובמצוות מיוחדים. השם עומר מתחבר למסורת, לטבע ולרוח לב.

ניתוח נומרולוגי לשם עמר:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“כִּי תִקְצֹר קְצִירְךָ בְשָׂדֶךָ וְשָׁכַחְתָּ עֹמֶר בַּשָּׂדֶה, לֹא תָשׁוּב לְקַחְתּוֹ לַגֵּר לַיָּתוֹם וְלָאַלְמָנָה, יִהְיֶה” (דברים כ”ד, י”ט).”וּסְפַרְתֶּם לָכֶם, מִמָּחֳרַת הַשַּׁבָּת, מִיּוֹם הֲבִיאֲכֶם, אֶת-עֹמֶר הַתְּנוּפָה: שֶׁבַע שַׁבָּתוֹת” (ויקרא כ”ג, ט”ו).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שילה

אופירה

שניאור

קציר

לירז

מקונן

זבולון

ג’ון

צבר

עדי

יוסף

אלירז

יונדב

תמרי

יעקב