עתי

Atai
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם עתי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם עתי.
פירוש השם עתי

שם בעברית:

עתי

שם באנגלית:

Atai

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

480

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם עתי:

עתי שולברג

פירוש השם עתי:

בנו של רחבעם המלך. מקור השם עתי הוא מהתנ”ך, עתי, דמות מקראית היה בן המלך רחבעם. לפי הקבלה פירוש השם עתי – עתי היה בנו של המלך רחבעם, לכן השם מסמל תכונות של אצילות, מנהיגות ורוחב לב.

ניתוח נומרולוגי לשם עתי:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וּמִן-הַגָּדִי נִבְדְּלוּ אֶל-דָּוִיד לַמְצַד מִדְבָּרָה גִּבֹּרֵי הַחַיִל, אַנְשֵׁי צָבָא לַמִּלְחָמָה–עֹרְכֵי צִנָּה, וָרֹמַח; וּפְנֵי אַרְיֵה פְּנֵיהֶם, וְכִצְבָאיִם עַל-הֶהָרִים לְמַהֵר.עֵזֶר, הָרֹאשׁ; עֹבַדְיָה, הַשֵּׁנִי, אֱלִיאָב, הַשְּׁלִשִׁי. מִשְׁמַנָּה, הָרְבִיעִי, יִרְמְיָה, הַחֲמִשִׁי. עַתַּי, הַשִּׁשִּׁי, אֱלִיאֵל, הַשְּׁבִעִי”. (דברי הימים א’, י”ב, ט’-י”ב). 2. “וְאַחֲרֶיהָ לָקַח, אֶת-מַעֲכָה בַּת-אַבְשָׁלוֹם; וַתֵּלֶד לוֹ, אֶת-אֲבִיָּה וְאֶת-עַתַּי” (דברי הימים ב’, י”א, כ’). 3. “וַיִּתֵּן שֵׁשָׁן אֶת-בִּתּוֹ לְיַרְחָע עַבְדּוֹ, לְאִשָּׁה; וַתֵּלֶד לוֹ, אֶת-עַתָּי. וְעַתַּי הֹלִיד אֶת-נָתָן, וְנָתָן הוֹלִיד אֶת-זָבָד” (דברי הימים א’, ב’, ל”ה-ל”ו).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

גרייס

דן

איתם

יעל

אביה

יקי

אביב

שמרית

רז

אליפז

דביר

לטיסיה

דינור

מורג

דר