עתליה

Attalia
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם עתליה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם עתליה.
פירוש השם עתליה

שם בעברית:

עתליה

שם באנגלית:

Attalia

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

515

ערך נומורולוגי:

2

מקור השם:

התנ''ך

קטגוריות:

תנ"כיים

פירוש השם עתליה:

צירוף המילים “עת” ו”ליה” -זמן האלוהים. מקור השם עתליה הוא מהתנ”ך, עתליה, דמות מקראית, הייתה ביתו של אחאב ואיזבל, ואשת יורם. לפי הקבלה פירוש השם עתליה – השם מבטא עוצמה, כושר הנהגה, שאפתנות ונחישות.

ניתוח נומרולוגי לשם עתליה:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַעֲתַלְיָה אֵם אֲחַזְיָהוּ, וראתה (רָאֲתָה) כִּי מֵת בְּנָהּ; וַתָּקָם, וַתְּאַבֵּד, אֵת, כָּל-זֶרַע הַמַּמְלָכָה… וַעֲתַלְיָה, מֹלֶכֶת עַל-הָאָרֶץ” (מלכים ב’, י”א, א’-ג’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אלנתן

עילית

מזלי

אליה

צביה

מור

הראלה

פרידה

משה

נעמי

הדס

קלי

סיגל

דוריה

רקפת