צור

Tzur, Tsur, Zur
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם צור, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם צור.
פירוש השם צור

שם בעברית:

צוּר

שם באנגלית:

Tzur, Tsur, Zur

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

296

ערך נומורולוגי:

8

מפורסמים עם השם צור:

צור שיזף

פירוש השם צור:

כינוי לאבן קשה המכונה גם חלמיש. מקור השם צור הוא מהתנ”ך, צור, דמות מקראית, היה בן שבט בנימין ואחד מחמשת מלכי מדין. לפי הקבלה פירוש השם צור – השם מסמל עוצמה, ביטחון, אמונה באלוהים וחיבור לטבע.

ניתוח נומרולוגי לשם צור:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“יַרְכִּבֵהוּ עַל-במותי (בָּמֳתֵי) אָרֶץ, וַיֹּאכַל תְּנוּבֹת שָׂדָי; וַיֵּנִקֵהוּ דְבַשׁ מִסֶּלַע, וְשֶׁמֶן מֵחַלְמִישׁ צוּר” (דברים ל”ב, י”ג). “כִּי מִי-אֵל, מִבַּלְעֲדֵי יְהוָה; וּמִי צוּר, מִבַּלְעֲדֵי אֱלֹהֵינוּ” (שמואל ב’, כ”ב, ל”ב).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

יוכבד

בנצי

איה

קובי

ארקדי

מור

חננאל

דולב

מייק

ריצ’י

יורי

רעי

רם

דדי

יערית