צח

Tsach, Tsah ,Tzah, Tzach, Zah, Zach
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם צח, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם צח.
פירוש השם צח

שם בעברית:

צַח

שם באנגלית:

Tsach, Tsah ,Tzah, Tzach, Zah, Zach

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

98

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

ישראלי

מפורסמים עם השם צח:

צח דרורי

פירוש השם צח:

בשפה העברית – נקי, בוהק, טהור, זך ובהיר. מקור השם צח הוא בשפה העברית, המילה צח מוזכרת בתנ”ך בספר ישעיהו ופירושה – צלול, טהור, נקי. לפי הקבלה פירוש השם צח – השם מבטא טוהר, צדיקות, רוחב לב ונאמנות.

ניתוח נומרולוגי לשם צח:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“דּוֹדִי צַח וְאָדוֹם, דָּגוּל מֵרְבָבָה. רֹאשׁוֹ, כֶּתֶם פָּז; קְוֻצּוֹתָיו, תַּלְתַּלִּים, שְׁחֹרוֹת, כָּעוֹרֵב” (שיר השירים ה’, י’-י”א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

מיכאלה

יקיר

רונה

ג’ון

אשד

שיראל

ליבת

רזיאל

לידר

כוכבה

פטריק

דפנה

נץ

טימותי

עלווה