קדם

Kedem
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם קדם, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם קדם.
פירוש השם קדם

שם בעברית:

קדם

שם באנגלית:

Kedem

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

144

ערך נומורולוגי:

9

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

מיוחדים, תנ"כיים

מפורסמים עם השם קדם:

קדם ששון

פירוש השם קדם:

זמן קדום, צד מזרח. אחת המשמעויות של השם קדם הוא כיוון מזרח. לפי הקבלה פירוש השם קדם – השם מסמל חיבור למקורות ולשורשים, חיפוש אחר העבר ושאיפה להיטמע במזרח התיכון.

ניתוח נומרולוגי לשם קדם:

אנשים עם ערך נומורולוגי 9 הם אנשים בעלי כריזמה, בעלי כושר מנהיגות, בעלי יכולת ורבלית גבוהה ובעלי לב רחב. יחד עם זאת, הם אנשים בעלי כישרון מנהיגות והיכולת לשאת עמך אנשים אחרים למטרה מסוימת. הם בעלי רגשות עמוקים ובעלי רגשיות גבוהה.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיִּשָּׂא יַעֲקֹב, רַגְלָיו; וַיֵּלֶךְ, אַרְצָה בְנֵי-קֶדֶם. וַיַּרְא וְהִנֵּה בְאֵר בַּשָּׂדֶה, וְהִנֵּה-שָׁם שְׁלֹשָׁה עֶדְרֵי-צֹאן רֹבְצִים עָלֶיהָ–כִּי מִן-הַבְּאֵר הַהִוא, יַשְׁקוּ הָעֲדָרִים; וְהָאֶבֶן גְּדֹלָה, עַל-פִּי הַבְּאֵר” (בראשית כ”ט, א’-ב’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שאול

ליאו

ליבי

שבתאי

אדווה

אלקנה

נוגה

נגה

שובל

אברהם

אתגר

גילת

סנונית

לאה-לי

שילו