קורן

Koren
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם קורן, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם קורן.
פירוש השם קורן

שם בעברית:

קורן

שם באנגלית:

Koren

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

356

ערך נומורולוגי:

5

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם קורן:

קורן ג’ורנו

פירוש השם קורן:

זוהר, מפיץ אור. מקור השם קורן הוא בשפה העברית, פירוש השם קורן – מפיץ אור, מאושר, מלא שמחה, מאיר, מזהיר, בוהק. לפי הקבלה פירוש השם קורן – השם מעיד על גישה אופטימית לחיים, טוב לב ושפע תכונות חיוביות.

ניתוח נומרולוגי לשם קורן:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
 “וַיְהִי, בְּרֶדֶת מֹשֶׁה מֵהַר סִינַי, וּשְׁנֵי לֻחֹת הָעֵדֻת בְּיַד-מֹשֶׁה, בְּרִדְתּוֹ מִן-הָהָר; וּמֹשֶׁה לֹא-יָדַע, כִּי קָרַן עוֹר פָּנָיו–בְּדַבְּרוֹ אִתּוֹ. וַיַּרְא אַהֲרֹן וְכָל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, אֶת-מֹשֶׁה, וְהִנֵּה קָרַן, עוֹר פָּנָיו; וַיִּירְאוּ, מִגֶּשֶׁת אֵלָיו” (שמות ל”ד, כ”ט-ל’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

נעמן

תמר

פרח

אריק

ניר

ראות

דני

אל

יעלון

יפית

דימה

אושיק

אליאב

מצדה

אלישמע