קציר

Katzir, Kazir
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם קציר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם קציר.
פירוש השם קציר

שם בעברית:

קציר

שם באנגלית:

Katzir, Kazir

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

400

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

פירוש השם קציר:

קטיף התבואה. לפי הקבלה פירוש השם קציר – השם מעיד על חיבור עמוק לאדמה. במקורות, הקציר משוייך למצוות לקט פאה ושכחה שמשמעה השארת חלק מהקציר בשדה כדי לאפשר לעניים לאסוף אותו ולהכין ממנו לחם. זאת אומרת הקציר מזוהה עם גמילות חסדים, רוחב לב ואחריות חברתית.

ניתוח נומרולוגי לשם קציר:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וּבְקֻצְרְכֶם אֶת-קְצִיר אַרְצְכֶם, לֹא תְכַלֶּה פְּאַת שָׂדְךָ לִקְצֹר; וְלֶקֶט קְצִירְךָ, לֹא תְלַקֵּט”. (ויקרא, י”ט, ט’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

דני

גור

נאוה

שלום

חזקיהו

לאוניד

אשירה

משה

יוחאי

מצדה

איליי

מלי

עופר

זאב

כפיר