רום

Rom
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם רום, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם רום.
פירוש השם רום

שם בעברית:

רום

שם באנגלית:

Rom

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

246

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם רום:

רום ברנע, רום גפן

פירוש השם רום:

גובה. מקור השם רומי הוא מספר חבקוק, המילה רום מוזכרת בספר השמיני בקובץ תרי עשר – ‘נתן תהום קולו רום ידיהו נישא’ ומתארת עליונות, התרוממות רוח. לפי הקבלה פירוש השם רום – השם מסמל שאיפה לגבהים, הישגיות והגשמה.

ניתוח נומרולוגי לשם רום:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“בּוֹא בַצּוּר, וְהִטָּמֵן בֶּעָפָר, מִפְּנֵי פַּחַד יְהוָה, וּמֵהֲדַר גְּאֹנוֹ. יא עֵינֵי גַּבְהוּת אָדָם, שָׁפֵל, וְשַׁח, רוּם אֲנָשִׁים; וְנִשְׂגַּב יְהוָה לְבַדּוֹ, בַּיּוֹם הַהוּא” (ישעיהו ב’, י’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אמיר

גבריאלה

שלום

סיון

דורי

דותן

משי

סהר

גולן

עלווה

נתן

אדוה

אירית

עדנה

קובי