רותם

Rotem
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם רותם, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם רותם.
פירוש השם רותם

שם בעברית:

רוֹתֶם

שם באנגלית:

Rotem

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

646

ערך נומורולוגי:

7

מפורסמים עם השם רותם:

רותם סלע, רותם אבוהב, רותם כהן

פירוש השם רותם:

שיח בר מדברי, בעל פריחה לבנה. מקור השם רותם הוא מהתנ”ך, המילה רותם מתארת שיח בר ממשפחת הפרפרניים המונה חמישה מינים וגדל במדבר. לפי הקבלה פירוש השם רותם – בדומה לצמח הרותם, השם מעיד על תכונות של עוצמה, יכולת הישרדותית, פריחה וצמיחה בכל תנאי.

ניתוח נומרולוגי לשם רותם:

שמות עם ערך נומורולוגי 7 מייצג אנשים מופנמים, אוהבים להיות לבד, רוחניים וקנאים לפרטיות שלהם. הם נוטים להיות ביישנים אם כי לא תמיד מקרינים זאת לבחוץ ולוקח להם זמן להתחברים לאחרים. מספרי 7 הם גם אוהבי מוזיקה ואומנות, בעלי דמיון פרוע ולעיתים נסחפים לעולם של פנטזיות ורעיונות. הם פחות מתחברים לעולם הגשמי שיש בו חוקים ברורים.
ציטוט מהתנ"ך:
 “והוא-הלך במדבר, דרך יום, ויבוא, ויישב תחת רותם אחד; וישאל את-נפשו, למות, ויאמר רב עתה יהוה קח נפשי, כי-לא-טוב אנוכי מאבותיי. וישכב, ויישן, תחת, רותם אחד; והנה-זה מלאך נוגע בו, ויאמר לו קום אכול” (מלכים א’, י”ט, ד’-ה’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

יחזקאל

אבינועם

תקווה

שבות

עלית

כליל

איגי

ניצן

יעל

אסתר

אלומה

לידור

רשף

שבתי

צחית