רם

Ram
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם רם, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם רם.
פירוש השם רם

שם בעברית:

רָם

שם באנגלית:

Ram

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

240

ערך נומורולוגי:

6

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם רם:

רם אורן

פירוש השם רם:

בעברית – גבוה, מעל כולם, נשגב, חזק. השם רם מופיע בתנ”ך ומתאר אדם גבוה שנישא לגבהים. לפי הקבלה פירוש השם רם – השם מסמל יוקרה, שאפתנות, כישורים נשגבים והצלחה.

ניתוח נומרולוגי לשם רם:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְאֵלֶּה תּוֹלְדוֹת פָּרֶץ, פֶּרֶץ הוֹלִיד אֶת-חֶצְרוֹן. וְחֶצְרוֹן הוֹלִיד אֶת-רָם, וְרָם הוֹלִיד אֶת-עַמִּינָדָב. וְעַמִּינָדָב הוֹלִיד אֶת-נַחְשׁוֹן, וְנַחְשׁוֹן הוֹלִיד אֶת-שַׂלְמָה. וְשַׂלְמוֹן הוֹלִיד אֶת-בֹּעַז, וּבֹעַז הוֹלִיד אֶת-עוֹבֵד. וְעֹבֵד הוֹלִיד אֶת-יִשָׁי, וְיִשַׁי הוֹלִיד אֶת-דָּוִד” (רות ד’, י”ח-כ”ב).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

הודיה

שחף

בת עמי

אילנית

גבריאלה

אפריים

יעלון

עילום

שרית

תפארת

מרין

כרמל

סיגל

תום

שגית