רפאל

Raphael
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם רפאל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם רפאל.
פירוש השם רפאל

שם בעברית:

רְפָאֵל

שם באנגלית:

Raphael

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

311

ערך נומורולוגי:

5

מפורסמים עם השם רפאל:

רפאל איתן, רפאל נדאל, רפאל וראן

פירוש השם רפאל:

שמו של אחד מארבעת המלאכים הנמצאים סביב לכסא הכבוד. מקור השם רפאל הוא מהמיתולוגיה היהודית, הנוצרית והמוסלמית, כאשר רפאל היה אחד מארבעת המלאכים המוזכרים בקריאת שמע. לפי הקבלה פירוש השם רפאל – השם רפאל טומן בחובו הבטחה לרפואה שלמה ובריאות. זהו שמו של אחד המלאכים ולכן מעיד על חיבור עמוק לאלוהים ורוחניות גבוהה.

ניתוח נומרולוגי לשם רפאל:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
מתוך קריאת שמע: “בְּשֵׁם אֲדֹנָי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, מִימִינִי מִיכָאֵל, וּמִשְּׂמֹאלִי גַּבְרִיאֵל, וּמִלְּפָנַי אוֹרִיאֵל, וּמֵאֲחוֹרַי רְפָאֵל, וְעַל רֹאשִׁי שְׁכִינַת אֵל”. בתנ”ך: “ולשמעיה בנו נולד בנים, הממשלים לבית אביהם: כי-גיבורי חיל, המה. בני שמעיה, עותני ורפאל ועובד אלזבד אחיו–בני-חיל; אליהו, וסמכיהו” (דברי הימים א’, כ”ו, ו’-ז’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

עתיר

גילה

מירה

סיון

ליבת

לשם

ילין

לב

אילאיל

ליבי

ליאו

אופירה

מלכיאל

עמיחי

מקס