שגיא

Sagie
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם שגיא, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם שגיא.
פירוש השם שגיא

שם בעברית:

שָׂגִיא

שם באנגלית:

Sagie

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

314

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם שגיא:

שגיא כהן, שגיא בשן

פירוש השם שגיא:

תיאור של אדם בעל מידות גבוהות, נשגב. מקור השם שגיא הוא בתנ”ך, המילה שגיא משמשת לתיאור אדם בעל מעלות גבוהות במיוחד, המהווה מופת לסובבים אותו. לפי הקבלה פירוש השם שגיא – השם שגיא מתאר אדם בעל תכונות נאצלות ומעלות רבות של חסד וטוב לב. “הֶן-אֵל שַׂגִּיא, וְלֹא נֵדָע” (איוב, ל”ו, כ”ו).

ניתוח נומרולוגי לשם שגיא:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְהֵן חֶלְמָא וּפִשְׁרֵהּ, תְּהַחֲו‍ֹן, מַתְּנָן וּנְבִזְבָּה וִיקָר שַׂגִּיא, תְּקַבְּלוּן מִן-קֳדָמָי; לָהֵן, חֶלְמָא וּפִשְׁרֵהּ הַחֲו‍ֹנִי” (דניאל ב’, ו’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

נוית

גד

עמירם

שירת

אליאס

פנינה

צילה

מיכאלה

רביב

לירון

הילית

רם

אלקיים

פטריק

ארבל