שמחה

Simcha
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם שמחה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם שמחה.
פירוש השם שמחה

שם בעברית:

שמחה

שם באנגלית:

Simcha

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

353

ערך נומורולוגי:

2

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם שמחה:

שמחה דיניץ, שמחה הולצברג

פירוש השם שמחה:

גיל, ששון, התרוממות רוח. מקור השם שמחה הוא בתנ”ך. לפי הקבלה פירוש השם שמחה – השם מבטא ערכים של אופטימיות, תקווה והשקפה חיובית על החיים.

ניתוח נומרולוגי לשם שמחה:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“קול ששון וקול שמחה, קול חתן וקול כלה, קול אומרים הודו את-יהוה צבאות כי-טוב יהוה כי-לעולם חסדו, מביאים תודה בית יהוה: כי-אשיב את-שבות-הארץ כבראשונה, אמר יהוה” (ירמיהו ל”ג, י”א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

דגן

בארי

אילון

איילון

שי-לי

שי לי

איתם

צח

הילאי

ערבה

נוילי

מרקו

חנוך

שביט

תהילה