שמשון

Shimshon
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם שמשון, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם שמשון.
פירוש השם שמשון

שם בעברית:

שמשון

שם באנגלית:

Shimshon

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

696

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

התנ''ך

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם שמשון:

שמשון (שימי) תבורי, שמשון אטינגר

פירוש השם שמשון:

שמשון הגיבור. מקור השם שמשון הוא מהתנ”ך. לפי הקבלה פירוש השם שמשון – השם מסמל חיבור למקורות ומרמז על עוצמה, כוח, כושר מנהיגות, נכונות האדם להקריב עצמו למען הזולת וגם לב רגיש ורומנטי. 

ניתוח נומרולוגי לשם שמשון:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַתֵּלֶד הָאִשָּׁה בֵּן, וַתִּקְרָא אֶת-שְׁמוֹ שִׁמְשׁוֹן; וַיִּגְדַּל הַנַּעַר, וַיְבָרְכֵהוּ יְהוָה. וַתָּחֶל רוּחַ יְהוָה, לְפַעֲמוֹ בְּמַחֲנֵה-דָן, בֵּין צָרְעָה, וּבֵין אֶשְׁתָּאֹל” (שופטים י”ג, כ”ד).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

חגית

בנג’י

אבנר

אלחי

אלקנה

אלון

אביחי

עקיבה

אליהו

יניר

ארמין

איליי

דיקלה

טים

תומי