שפרה

Shifra
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם שפרה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם שפרה.
פירוש השם שפרה

שם בעברית:

שפרה

שם באנגלית:

Shifra

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

585

ערך נומורולוגי:

9

מפורסמים עם השם שפרה:

שפרה קורנפלד

פירוש השם שפרה:

יופי, חן. מקור השם שפרה הוא מהתנ”ך, שפרה, דמות מקראית הייתה מיילדת עבריה בימי פרעה ואמו של משה רבנו. לפי הקבלה פירוש השם שפרה – השם שפרה מבטא ערכים של כריזמטיות, משפחתיות, עזרה לזולת, נעימות והרמוניה.

ניתוח נומרולוגי לשם שפרה:

אנשים עם ערך נומורולוגי 9 הם אנשים בעלי כריזמה, בעלי כושר מנהיגות, בעלי יכולת ורבלית גבוהה ובעלי לב רחב. יחד עם זאת, הם אנשים בעלי כישרון מנהיגות והיכולת לשאת עמך אנשים אחרים למטרה מסוימת. הם בעלי רגשות עמוקים ובעלי רגשיות גבוהה.
ציטוט מהתנ"ך:
“בְּרוּחוֹ, שָׁמַיִם שִׁפְרָה” (איוב כ”ו, י”ג). “וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ מִצְרַיִם לַמְיַלְּדֹת הָעִבְרִיֹּת, אֲשֶׁר שֵׁם הָאַחַת שִׁפְרָה וְשֵׁם הַשֵּׁנִית פּוּעָה” (שמות א’, ט”ו).”בְּרוּחוֹ, שָׁמַיִם שִׁפְרָה” (איוב כ”ו, י”ג). “וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ מִצְרַיִם לַמְיַלְּדֹת הָעִבְרִיֹּת, אֲשֶׁר שֵׁם הָאַחַת שִׁפְרָה וְשֵׁם הַשֵּׁנִית פּוּעָה” (שמות א’, ט”ו).”בְּרוּחוֹ, שָׁמַיִם שִׁפְרָה” (איוב כ”ו, י”ג). “וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ מִצְרַיִם לַמְיַלְּדֹת הָעִבְרִיֹּת, אֲשֶׁר שֵׁם הָאַחַת שִׁפְרָה וְשֵׁם הַשֵּׁנִית פּוּעָה” (שמות א’, ט”ו).”בְּרוּחוֹ, שָׁמַיִם שִׁפְרָה” (איוב כ”ו, י”ג). “וַיֹּאמֶר מֶלֶךְ מִצְרַיִם לַמְיַלְּדֹת הָעִבְרִיֹּת, אֲשֶׁר שֵׁם הָאַחַת שִׁפְרָה וְשֵׁם הַשֵּׁנִית פּוּעָה” (שמות א’, ט”ו).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

פארן

פאני

אבנר

עוזיה

ראשית

רותי

צילה

פרומה

ליאונורה

סתיו

אלה

פרידה

דודו

רינה

גאולה