שקד

Shaked
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם שקד, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם שקד.
פירוש השם שקד

שם בעברית:

שָׁקֵד

שם באנגלית:

Shaked

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

404

ערך נומורולוגי:

8

מפורסמים עם השם שקד:

שקד קוממי

פירוש השם שקד:

עץ ממשפחת הוורדיים, בעל פריחה לבנה או ורודה. השם שקד מוזכר לראשונה בתנ”ך בספר בראשית, במנחה שמורידים אחי יוסף למשנה מלך מצרים. לפי הקבלה פירוש השם שקד – השם מסמל צמיחה, פריחה וחיבור עמוק לטבע.

ניתוח נומרולוגי לשם שקד:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
 “ויאמר אלהם ישראל אביהם, אם-כן אפוא זאת עשו–קחו מזמרת הארץ בכליכם, והורידו לאיש מנחה: מעט צרי, ומעט דבש, נכאת ולט, בטנים ושקדים” (בראשית מ”ג, י”א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

עננה

מלכיאור

מרב

רונה

אדוה

שניאור

גדליה

דודי

הילה

אמרי

סוני

יצחק

לי חן

שלום

דין