שרי

Sherry, Cherie, Cherry
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם שרי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם שרי.
פירוש השם שרי

שם בעברית:

שרי

שם באנגלית:

Sherry, Cherie, Cherry

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

510

ערך נומורולוגי:

6

מפורסמים עם השם שרי:

שרי אריסון

פירוש השם שרי:

סוג של יין, באנגלית: דובדבן, בצרפתית: אהובה – תלוי בהגייה. מקור השם שרי הוא בשפה הלועזית, כאשר לשם שרי הטיות והגיות שונות. לפי הקבלה פירוש השם שרי – השם מבטא חיבור למקורות. שרי היתה האם הראשונה מארבע האמהות ולכן השם מסמל ראשוניות, חוכמה ופוריות, שכן ממנה צמח עם ישראל.

ניתוח נומרולוגי לשם שרי:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיִּקַּח אַבְרָם וְנָחוֹר לָהֶם נָשִׁים, שֵׁם אֵשֶׁת אַבְרָם שָׂרָי, וְשֵׁם אֵשֶׁת נָחוֹר מִלְכָּה בַּת-הָרָן אֲבִי מִלְכָּה וַאֲבִי יִסְכָּה” (בראשית י”א, כ”ט).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צוקית

קיילה

דגנית

נאוה

יוליה

מאיה

סופי

רוי

ערן

יוכבד

לילה

לוטן

ענבר

לירז

סימון